Halloween’o desertai | Moliūgėliai macarons | TASHA
Gyvenimo būdo blogas su daug paprastų, bet neįprastų receptų. Kulinariniai atradimai, skanūs eksperimentai, rankdarbiai, kūrybiški savęs ieškojimai.
kulinarinis blogas, kulinarinis tinklaraštis, blogas apie maistą, įdomūs receptai, midijos, tinklaraštis, rankdarbiai, Natalija Kurganovė
21246
post-template-default,single,single-post,postid-21246,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Halloween’o desertai | Moliūgėliai macarons

Antrasis Helovino desertas:
Saldieni Moliūgėliai.


Negalėjau nuspręsti, ką lengviau pagaminti, ar , ar šuos moliūgėlius. Visgi su Nindzėm ranka gali drebėti, o čia… Čia reikia tiesiai brėžti liniją. Stengts išlaikyti vienodus atstumus.
Su praktika viskas pavyks puikiai. Mano pirkieji macaronsų dekorai buvo panašesni į Nikos lėlės Mašos darytus…
Bet kuriuo atveju, šis sprendimas nuostabus tuom, jog visas priemones nusipirsite parduotuvėje, nieko nereikės papildomai ruošti.

Tokioms šventėms kaip Kalėdos, Velykos, gimtadieniai ar Halloween’as puikiai gelbsti Dr. Oetker spalvoto glajaus pieštukai.

Su jais galima sugalvoti begalės sprendimų. Halloween’ui padariau ne tik moliūgėlius, bet užrašiau ir tekstą ant macarons’ų bičiulės sporto klubo vakarėliui.

Desertai halloween macarons

Apie Dr. Oetker glajų maistui dekoruoti (a.k.a. glajaus pieštukai)

Pliusai: galima nusipirkti visuose didesniuose prekybos centruose. Pakankamai padori kaina, jeigu neverti litais (iki 3eur). Gana greitai džiūna, švaru, taipo laiką, be to, nesunaudojus užsuki ir palieki (paskutinį kartą naudojau per Velykas ir puikiai išlaukė iki dabar).
Beje, išnaudotą pieštuką aš perkirpau viršuje, išploviau, pripyliau tirpinto šokolado ir naudojau vietoj konditerinio maišo macarons šišnosparniam kurti.

Minusai: ribotas spalvų kiekis – balta, žalia, raudona ir geltona (eij, pone Oetkerai, man reikia mėlynos, violetinės ir, žinoma, rūžavos! Ir dar juodos, rudos, auksinės, sidabrinės…). Taip pat jie parduodami tik po 4 (nesumaišykite su maistiniais dažais, jie po vieną parduodami). Nors užsienyje ligtais būna ir po vieną.

Taigi ruoškimės Halloween’ui!

Beje! Detali foto instrukcija ir serviravimo idėjos galerijoje po receptu, o Facebook’e rasite pasidalinimui. 🙂

Macarons Moliūgėliai
Write a review
Print
Prireiks
  1. Oranžinės spalvos macarons | iš bėdos tiks geltoni ar rausvi; šie iš Biržų duonos
  2. Dr. Oetker (ar kitokio) glajaus maisto dekoravimui | geltonos ir žalios spalvos
Taip pat prireiks
  1. Padėklo ar lėkštės su sviestiniu popieriumi (ant jo dėsim moliūgėlius)
Viskas labai paprasta
  1. Imame vieną macarons ir ant kepuraitės braižome geltoną horizontalią juostą. Kertame ją X forma kitom 2-3 vienodom geltonom juostom. Nieko baisaus, jeigu atstumai gaunasi nevienodi ar linijos kreivos, tobulėjam su praktika. 😉
  2. Viršuje, ant susidūrimo taško išpaudžiame apvalų klecką ir tempiam aukštyn, kad atrodytų panašiai į kotelį.
  3. Dedam į šaldytuvą.
Pastabos
  1. Konditerinį „pieštuką“ būtinai pamaigykite tarp pirštų ar įmerkit į karšto vandens vonelę, kaip nurodyta instrukcijoje ant pakuotės. Aš neskaičiau ir to nedariau, ir iš tiesų, pirmieji potepiai buvo nelabai vykę dėl per kieto glajaus. Bet, kaip jau minėjau, tobulėjam per praktiką.
TASHA http://tasha.lt/
No Comments

Post A Comment